ELEKTRO - CENTRUM

Firma powstała w Milanówku w listopadzie 1989 r., początkowo jako mały, przydomowy sklepik muzyczny i wypożyczalnia płyt kompaktowych "Playback". W 1992r. przenieśliśmy się na ul. Warszawską 25, gdzie działamy do dziś. Od 1994r. działamy w branży elektrotechniczno-oświetleniowej, pozostawiliśmy jednak "muzyczne" logo i nazwę firmy, rozpoznawalną już przez naszych wiernych klientow.

W 1999r. otworzyliśmy sklep elektrotechniczny w Brwinowie, a w 2001r. w Błoniu. Dziś firma "Playback", to trzy sklepy pod wspólną nazwą ELEKTRO-CENTRUM

Od wielu lat współpracujemy z największymi dostawcami w naszej branży. W 2007r. uzyskaliśmy prestiżowy status sklepu firmowego OSRAM - największego producenta źródeł światła.

Systematycznie poszerzamy naszą ofertę o kolejne grupy asortymentowe. Nieustanie dokładamy wszelkich starań, aby zaspokajać wszystkie potrzeby naszych klientów z obszarów oświetlenia, elektrotechniki, elektroniki, AGD i innych podobnych. Dbamy o wysoką jakość i kulturę obsługi. Dążymy do zapewnienia jak najlepszej jakości oferowanych przez nas towarów przy możliwie najrozsądniejszych cenach.

Sprawdź nas! ZAPRASZAMY